Aktualności

Funkcjonowanie sklepu stacjonarnego LED STUDIO w okresie zachowania ostrożnościZasady funkcjonowania sklepu stacjonarnego w okresie zachowania należytej ostrożności

W związku z wprowadzeniem dodatkowych środków ostrożności w tym szczególnym okresie, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami odnośnie funkcjonowania sklepu stacjonarego

LED STUDIO


Drodzy klienci,

informujemy, że nasz sklep stacjonarny LED STUDIO we Wrocławiu pozostaje otwarty, lecz wprowadzamy odpowiednie środki ostrożności w funkcjonowaniu mając na celu bezpieczeństwo naszych klientów oraz naszych pracowników. W związku z czym prosimy o zapoznanie i przestrzeganie odpowiednich zasad podczas zakupów w naszym sklepie stacjonarnym.

Drodzy klienci,

w miarę możliwości prosimy do składanie zamówień telefonicznych lub internetowych co ułatwi nam funkcjonowanie oraz ograniczy niepotrzeny kontakt bezpośredni. Przygotowane zamówienia będzie można odebrać bezpoścrednio lub otrzymać za pomocą wybranej opcji przesyłki - dostawy.


     Zwracamy się również z prośbą aby w tym szczególnym okresie nie przynościć swoich projektów do wyceny w formie papierowej ale przesyłać je z zapytaniem drogą elektroniczną na adres mailowy kontakt@ledstudio.pl , oraz informujemy że wszelekie wyceny do nadesłanych projektów będę konsultowane elektronicznie lub telefonicznie aby ograniczyć nieporztebny kontakt bezposredni do minimum.


Szanowni klienci,

rozumiemy że macie swoje plany remontowe których nie możecie odłozyć na przyszłość dlatego chcemy pozostać do Waszej dyspozycji jak najdłużej to będzie możliwe, lecz jeszcze raz zwracamy się z prośbą aby podczas zakupów w naszym sklepie dostosowywać się do wprowadzonych zasad zachowania odpowiedniej ostrożności.