O nas

Informacje o nas.

LED STUDIO powstało z myślą o kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie sprzedaży oświetlenia LED, i wdrożenia rozwiązań w technologii LED. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynkowym stworzyliśmy kompleksową ofertę produktów z branży oświetleniowej dla budynków mieszkaniowych i komercyjnych.

Na rynku oświetleniowym działamy od 2011. Jesteśmy dystrybutorem produktów renomowanych firm dzięki którym zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Na produkty będące w naszej ofercie udzielamy 2 letniej gwarancji.

Jesteśmy dokładni, stabilni i precyzyjni w każdym aspekcie naszej działalności. Jeżeli już Cię zaskoczymy, to wyłącznie w pozytywny sposób. Jedno jest pewne - nasze produkty i nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania w 100%


LED STUDIO

LED STUDIO, to profesjonalny sklep sprzedaży oświetlenia w technologii LED.
LED STUDIO, to wysokiej jakości produkty wykonane w z najwyższej jakości materiałów i podzespołów LED. W ofercie żarówki typu GU10, MR16, MR11, E14, E27, G9, G4 oraz kompletne lampy w technologii LED, stosowane w budynakch mieszkalnych, budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej.
W produktach sprzedawanych w salonach LED Studio stosowane są moduły LED najlepszych światowych producentów.


Gwarancja jakości produktów

Wszystkie produkty, będące w sprzedaży i dystrybucji naszej firmy, są produktami wysokiej jakości. Jakość i niezawodność gwarantują wyspecjalizowani dostawcy, oraz producenci stosujący w procesie produkcji nowoczesne rozwiązania technologiczne, oraz materiały najwyższej jakości.
Produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty dopuszczające do sprzedaży i gwarantujace bezpieczeństwo użytkowania, min. takie certyfikaty jak: CE, RohS.